Polska poezja w sieci

Serwis polska-poezja.pl jest finansowany ze środków Fundacji im. Maurycego Mochnackiego

 

Polska poezja na naszej stronie i w serwisie Youtube czytana przez najlepszych polskich aktorów

Przyznajemy tytuł: „Mecenas Literatury Polskiej 2016”

Firmom wspierającym projekt www.polska-poezja.pl przyznajemy zaszczytny tytuł „Mecenasa literatury polskiej 2016”, czego wyrazem jest logo programu które w trzech wariantach zależnych od wysokości wsparcia, udostępniane jest naszym darczyńcom.

złota lira

„Mecenas Literatury Polskiej 2016”
Złota lira
Darowizna w wysokości 4800 zł

srebrna lira

„Mecenas Literatury Polskiej 2016”
Srebrna lira
Darowizna w wysokości 2400 zł

brązowa lira

„Mecenas Literatury Polskiej 2016”
Brązowa lira
Darowizna w wysokości 1200 zł

 

5 powodów dla których warto zostać wspierać projekt poezja­polska.pl

 

1. Tworzymy jedyną w swoim rodzaju internetową audiotekę poezji polskiej.

2. Udostępniamy bogate źródło informacji o literaturze polskiej dla młodzieży w kraju i za granicą.

3. Proponujemy nowa formę medialną kontaktu z poezją.

4. Przypominamy wartości, w oparciu o które wychowało się wiele pokoleń Polaków.

5. Umożliwiamy firmom budowę przewagi konkurencyjnej poprzez rzadko wykorzystywany sponsoring kultury wyższej.

 

Jak uzyskać tytuł „Mecenas Literatury Polskiej 2016”:

 

Aby uzyskać tytuł„Mecenas Literatury Polskiej 2016” należy:

1. Skontaktować się telefonicznie 512 599 466 lub za pomocą poczty e­-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z naszym biurem informując o decyzji finansowego wsparcia projektu poezja-­polska.pl i chęci otrzymania tytułu „Mecenas Literatury Polskiej 2016”

2. Wypełnić formularz zgłoszeniowy załączony poniżej i przesłać go pocztą tradycyjną na adres: Fundacja im. Maurycego Mochnackiego ul. Dunajewskiego 6, 31-133 Kraków lub elektroniczną na adres e­mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Dokonać wpłaty darowizny na konto Fundacji Mochnackiego:

Bank Zachodni WBK S. A. nr konta: 61 1090 2590 0000 0001 2274 4930

w ciągu 7 dni od daty przesłania formularza zgłoszeniowego. Z dopiskiem: Mecenas Literatury Polskiej 2016

 

Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, firma otrzyma niezwłocznie logo programu w formie cyfrowej, logo programu w wersji PDF, certyfikat potwierdzający udział w programie (przesłany do 14 dni pocztą na adres firmy) miejsce na stronie mecenatu projektu, na którym umieścimy logo firmy, publikację notatki prasowej na stronie www.polska­poezja.pl , publikację artykułu / wywiadu na stronie internetowej Fundacji po uzgodnieniu jego treści z Firmą.

 

Pobierz Regulamin Pobierz Deklarację zgłoszeniową Zobacz Folder

 

Zacznij wspierać literaturę polską już dziś!

Skontaktuj się z nami.

Fundacja im. Maurycego Mochnackiego
Siedziba: Biuro:
ul. Powstańców 121A, 31-643 Kraków ul. Dunajewskiego 6, 31-133 Kraków
  telefon: 695 827 426
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Lektorzy

Bożena Adamek – polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. W 1975 roku ukończyła PWST w Krakowie. Na scenie zadebiutowała w 1972 roku. Występowała głównie w Teatrze Ludowym w Nowej Hucie, Teatrze STU (1978-82), Teatrze Bagatela (1982-86). Od 1986 roku związana jest z Teatrem im. Słowackiego w Krakowie. W 1985 roku została odznaczona Brązowym Krzyżem Zasługi.

Dorota Godzic – Ukończyła PWST w Krakowie w 1992 roku. Początkowo współprawvowała z Teatrem im. Wandy Siemaszkowej w Reszowie. Obecnie jest aktorką Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. W 2013 roku wraz z całym zespołem twórców spektaklu "Za chwilę. Cztery sposoby na życie i jeden na śmierć" w reżyserii Iwony Kempy uhonorowana została Nagrodą Teatralną im. Stanisława Wyspiańskiego

Tadeusz Zięba – absolwent krakowskiej PWST. Od 1977 r. w zespole Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Występował gościnnie w spektaklach muzycznych i w musicalach na scenach: Teatru STU i Teatru Ludowego w Krakowie, Teatru Rozrywki w Chorzowie, Gliwickiego Teatru Muzycznego, Teatru im. W. Horzycy w Toruniu.

Sławomir Maciejewski – absolwent PWSFTViT w Łodzi. Przez pierwsze lata pracy scenicznej związany z Teatrem Studyjnym '83 w Łodzi, następnie z Teatrem im. Wilama Horzycy w Toruniu. Współpracował również z Teatrem Współczesnym we Wrocławiu oraz Teatrem Na Woli w Warszawie. Od 2008 roku występuje na deskach Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

więcej...

Kontakt

Email: fundacja@mochnacki.org

Adres korespondencyjny:
Fundacja im. Maurycego Mochnackiego
ul. Dunajewskiego 6, 31-133 Kraków, tel: 12 422 13 75

Informacje

O Projekcie

Portal polska-poezja.pl jest realizowany przez Fundację imienia Maurycego Mochnackiego. Celem projektu jest przypomnienie wybitnych tekstów poetyckich...
więcej...

Copyrigth © polska-pozja.pl 2015, projekt i wykonanie Studio graficzne Kraków