Polska poezja w sieci

Serwis polska-poezja.pl jest finansowany ze środków Fundacji im. Maurycego Mochnackiego

 

Polska poezja na naszej stronie i w serwisie Youtube czytana przez najlepszych polskich aktorów

Dorobek polskich poetów wszystkich wieków stanowi podwaliny naszej kultury narodowej. Obowiązkiem kolejnych pokoleń jest nie tylko chronić i pomnażać to dziedzictwo, ale również szerzyć je zarówno w kraju, jak i poza jego granicami w taki sposób, by każdy Polak mógł czerpać z arcydzieł polskiej literatury. Fundacja imienia Maurycego Mochnackiego pragnie realizować to ważne i odpowiedzialne zadanie upowszechniania rodzimej twórczości poetyckiej poprzez projekt Polska poezja, którego idea łączy profesjonalizm i pełną dostępność nagrań.

Fundacja im. Mauryego Mochanckiego nie prowadzi działalności komercyjnej. Wszystkie nagrane wiersze, które za pośrednictwem serwisu Youtube można bezpłatnie odsłuchiwać i udostępniać, są wynikiem ofiarności darczyńców. Tylko dzięki dalszemu wsparciu instytucji, firm i osób prywatnych będziemy mogli w dalszym ciągu realizować naszą misję.

 

Każdy z Państwa może nam pomóc w tworzeniu pierwszej Audioteki polskiej poezji. Nawet symboliczna wpłata (10 zł) pozwoli nam kontynuować i rozwijać projekt!

61 1090 2590 0000 0001 2274 4930 (Bank Zachodni WBK S. A.) z dopiskiem "Polska poezja".

Wpłaty można dokonać również za pomocą systemu DotPay

 

Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy. Każda zostanie odnotowana na liście darczyńców, którą znajdą Państwo w zakładce Projekt wspierają.

 

Dla firm

Firmom wspierającym projekt www.polska-poezja.pl przyznajemy zaszczytny tytuł „Mecenasa literatury polskiej 2016”, czego wyrazem jest logo programu które w trzech wariantach zależnych od wysokości wsparcia, udostępniane jest naszym darczyńcom.

złota lira

„Mecenas Literatury Polskiej 2016”
Złota lira

srebrna lira

„Mecenas Literatury Polskiej 2016”
Srebrna lira

brązowa lira

„Mecenas Literatury Polskiej 2016”
Brązowa lira

 

Zobacz więcej

Kontakt

Email: fundacja@mochnacki.org

Adres korespondencyjny:
Fundacja im. Maurycego Mochnackiego
ul. Dunajewskiego 6, 31-133 Kraków, tel: 12 422 13 75

Informacje

O Projekcie

Portal polska-poezja.pl jest realizowany przez Fundację imienia Maurycego Mochnackiego. Celem projektu jest przypomnienie wybitnych tekstów poetyckich...
więcej...

Copyrigth © polska-pozja.pl 2015, projekt i wykonanie Studio graficzne Kraków