Polska poezja w sieci

Serwis polska-poezja.pl jest finansowany ze środków Fundacji im. Maurycego Mochnackiego

Mecenas portalu Polska-poezja.pl

Facebook ikona Youtube ikona

 

Polska poezja na naszej stronie i w serwisie Youtube czytana przez najlepszych polskich aktorów

Dorobek polskich poetów wszystkich wieków stanowi podwaliny naszej kultury narodowej. Obowiązkiem kolejnych pokoleń jest nie tylko chronić i pomnażać to dziedzictwo, ale również szerzyć je zarówno w kraju, jak i poza jego granicami w taki sposób, by każdy Polak mógł czerpać z arcydzieł polskiej literatury. Fundacja imienia Maurycego Mochnackiego pragnie realizować to ważne i odpowiedzialne zadanie upowszechniania rodzimej twórczości poetyckiej poprzez projekt Polska poezja, którego idea łączy profesjonalizm i pełną dostępność nagrań.

Fundacja im. Mauryego Mochanckiego nie prowadzi działalności komercyjnej. Wszystkie nagrane wiersze, które za pośrednictwem serwisu Youtube można bezpłatnie odsłuchiwać i udostępniać, są wynikiem ofiarności darczyńców. Tylko dzięki dalszemu wsparciu instytucji, firm i osób prywatnych będziemy mogli w dalszym ciągu realizować naszą misję.

 

Każdy z Państwa może nam pomóc w tworzeniu pierwszej Audioteki polskiej poezji. Nawet symboliczna wpłata (10 zł) pozwoli nam kontynuować i rozwijać projekt!

61 1090 2590 0000 0001 2274 4930 (Bank Zachodni WBK S. A.) z dopiskiem "Polska poezja".

Wpłaty można dokonać również za pomocą systemu DotPay

 

Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy.

 

Kontakt

Email: fundacja@mochnacki.org

Adres korespondencyjny:
Fundacja im. Maurycego Mochnackiego
ul. Dunajewskiego 6, 31-133 Kraków, tel: 12 422 13 75

O Portalu

Portal polska-poezja.pl jest realizowany przez Fundację imienia Maurycego Mochnackiego. Celem projektu jest przypomnienie wybitnych tekstów poetyckich...
więcej...

Copyrigth © polska-pozja.pl 2015, projekt i wykonanie Studio graficzne Kraków